Živilė Gallego baigė vadybos studijas Lietuvoje, Prancūzijoje ir Didžiojoje Britanijoje, studijavo kino gamybą ir režisūrą NYFA Los Anžele.

Nuo 2004 m. dirbo prodiusere Lietuvos kino studijoje, o 2009 m. įkūrė savo prodiuserinę įmonę „Fralita Films“, kur ji prodiusavo 12 filmų, išleistų ir apdovanotų nacionaliniu ir tarptautiniu mastu, taip pat sėkmingai pristatytų Lietuvos kino teatruose bei užsienio televizijose, tame tarpe režisierės Alantės Kavaitės filmas „Sangailės vasara“ Sandanso kino festivalyje laimėjo geriausios režisierės apdovanojimą, taip pat laimėjo 3 „Sidabrines gerves“ už geriausią metų filmą, geriausią dailę (Ramūnas Rastauskas) ir geriausią aktorę (Julija Steponaitytė); režisieriaus Donato Ulvydo filmas „Emilija iš Laisvės alėjos“ pateko į metų žiūrimiausių filmų penketuką; režisierės Inesos Kurklietytės filmas „Drugelio širdis“ aplankė virš 50 tarptautinių festivalių ir laimėjo 13 apdovanojimų; režisierės Austėjos Urbaitės filmas „Per arti“ laimėjo geriausio filmo, geriausios režisierės ir garso režisieriaus (Julius Grigelionis) apdovanojimus Lietuvos nacionaliniuose kino apdovanojimuose „Sidabrinė gervė“, geriausio filmo ir Fipresci apdovanojimus GoEast festivalyje Vokietijoje, taip pat Lietuvos operatorių asociacijos įsteigtą „Ąžuolą“ už geriausią operatoriaus darbą (Julius Sičiūnas). Dokumentinis filmas „Mūza“, kurį režisavo Agnė Marcinkevičiūtė šiais metais buvo nominuotas trijose „Sidabrinės gervės“ nominacijose: geriausio dokumentinio filmo, geriausio scenarijaus (Agnė Marcinkevičiūtė) ir geriausios garso režisūros (Jonas Jocys).

Živilė Gallego 2019 inicijavo projektą „Knyga+Kinas“, kuris sėkmingai gyvuoja jau penkerius metus ir apjungia literatūros ir kino pasaulio kūrėjus bei prisideda prie knygų ekranizacijų įkvėpimo.

Živilė Gallego yra Europos kino akademijos narė, Europos audiovizualinio sektoriaus moterų asociacijos narė, Lietuvos nepriklausomų prodiuserių asociacijos narė.

 

SG Nominacijos